1

SOLIDNE

WYSZKOLENIE

2

DLA KAŻDEGO!

POTENCJAŁ

Mamy świadomość, że Państwa potencjał wykracza poza granice szkoleń i jest polem do wielostronnego rozwoju.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Aby wesprzeć Państwa w odkrywaniu swojego potencjału i budowania satysfakcjonującej Państwa rzeczywistości, oferujemy job coaching oraz coaching kariery.

DOŚWIADCZENIE

Wsparliśmy już prawie 300 osób w zakresie coachingu.

 „Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć.
Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać”.

Jim Ryun

02

Dedykowany dla osób aktywnie działających na rynku pracy, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje, osiągać coraz wyższe cele i czuć satysfakcję z wykonywanej pracy.

W trakcie spotkań skupiamy się na Państwa celach zawodowych, dążeniu do rozwoju kariery zawodowej zarówno na aktualnym stanowisku jak i w perspektywie dalszej przyszłości. Poruszamy się w obszarze motywacji do pracy, wypalenia zawodowego, predyspozycji zawodowych oraz możliwych ścieżek rozwoju kariery.

01

Dedykowany dla osób chcących wejść bądź powrócić aktywnie na rynek pracy oraz utrwalić swoją pozycję w obszarze zawodowym, w tym m.in.: osoby bezrobotne,kobiety po urlopach macierzyńskich i wychowawczych, osoby powyżej 45 roku życia, osoby niepełnosprawne.

W trakcie spotkań Klient prowadzony jest poprzez wszystkie etapy tworzenia ścieżki kariery, począwszy od rozpoznania własnych oczekiwań i możliwości, analizę swojej sytuacji aktualnej oraz oczekiwanej, poprzez przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, aż do wsparcia w procesie wdrażania się na stanowisku i odnajdywania się w roli osoby pracującej.

Ponad 1000 przeszkolonych osób

 

Więcej niż 100 umiejętności do wyboru

Ucz się i rozwijaj

Profesjonalna kadra wykładowców